nederlandse vereniging voor traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

 

T +31 (0)343 - 51 18 51

Fellows

De huidige Fellows zijn momenteel werkzaam

Titel Periode Fellowship Ziekenhuis Email adres
Stephanie Zielinski 01-10-2017 t/m 01-10-2018 Maasstad Ziekenhuis Rotterdam zielinski_s@hotmail.com
Gerben van der Bij 01-07-2017 t/m 01-07-2018 OLVG gerbenvanderbij@gmail.com
Jeroen Bransen 01-01-2018 t/m 31-12-2019 St Antonius N'gein / Universitair Medisch Centrum Utrecht jeroenbransen@gmail.com
Maayke van Sterkenburg 01-01-2018 t/m 31-12-2018 Rode KruisZH/Noordwest Ziekenhuisgroep m.vansterkenburg@gmail.com
Roderick Wouters 01-03-2018 t/m 01-03-2020 UMCG pcrwouters@gmail.com
Roderick van Leerdam 01-06-2018 t/m 01-06-2019 Chirurgen Maatschap Amsterdam r.leerdam@gmail.com
Sarah Woltz 23-06-2018 t/m 01-01-2020 NoordWest Ziekenhuisgroep sarahwoltz@hotmail.com
Rayner Maayen 01-09-2018 t/m 01-09-2019 Royal London Hospital raynermaayen@gmail.com
Paul J. van Koperen 01-01-2016 t/m 01-01-2018 Diakonessenhuis Utrecht/UMCUtrecht p.j.vankoperen@umcutrecht.nl
Georgios Giannakopoulos 01-06-2018 t/m 01-06-2020 VU Medisch Centrum Amsterdam gf.giannakopoulos@gmail.com
Willem Maarten Bosman 01-01-2017 t/m 31-12-2018 St Antonius Ziekenhuis Nieuwegein/UMCUtrecht wmbosman@gmail.com
R. Buijsman 01-11-2018 t/m 01-11-2019 Amsterdam UMC, locatie AMC renebuysman@gmail.com
Mark van Heijl 01-01-2017 t/m 01-01-2018 Academisch Medisch Centrum Amsterdam m.vanheijl@amc.nl
K. Hartholt 01-07-2018 t/m 01-07-2019 Reinier de Graaf Groep Delft k.hartholt@rdgg.nl
S.F.L. van Stigt 01-04-2017 t/m 01-03-2019 ETZ Tilburg s.vanstigt@etz.nl
Tomek Nosewicz 10-10-2018 t/m 01-10-2020 Amsterdam UMC, locatie AMC t.nosewicz@gmail.com
Daphne van Embden 01-02-2017 t/m 01-02-2018 Royal London Hospital daphnevanembden@hotmail.com
Jillis Pol 01-11-2016 t/m 01-11-2018 Jeroen Bosch/UMC St. Radboud J.Pol@jbz.nl
Alexander Leijdesdorff 26-06-2017 t/m 26-06-2018 Liverpool Hospital Sydney alexleijdesdorff@gmail.com
Erik Hermans 03-07-2017 t/m 03-07-2019 RadboudUMC Nijmegen Erik.Hermans@radboudumc.nl