Nederlandse Vereniging voor Traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

Helicopter

Fellows

De huidige Fellows zijn momenteel werkzaam
Titel Periode Fellowship Ziekenhuis Email adres
Joost Hoekstra 01-04-2021 t/m 31-03-2023 UMCGroningen hoekstra.joost@gmail.com
Matthijs ter Horst 01-04-2021 t/m 31-08-2023 UMCGroningen/Martini ZH m.ter.horst@umcg.nl
Mandala Leliveld 01-09-2021 t/m 31-08-2023 UZ Leuven msleliveld@live.nl
Sander Paas 01-09-2021 t/m 31-08-2022 Ziekenhuis Gelderse Vallei sander.paas@gmail.com
Jelle Raats 01-10-2021 t/m 01-10-2022 Amphia ziekenhuis Breda jelle.raats@gmail.com
Steven Strang 01-01-2022 t/m 01-01-2023 Jeroen Bosch Ziekenhuis sgstrang@live.nl
Lucas Timmermans 25-01-2022 t/m 31-12-2022 ErasmusMC/Maasstad ZH lucastimmermans@gmail.com
N. Kool 01-01-2022 t/m 31-12-2023 Medisch Centrum Groningen n.kool@umcg.nl
Suzan Beerekamp 01-07-2020 t/m 30-06-2022 MST Enschede suzanbeerekamp@me.com
Sjoerd den Uil 01-01-2021 t/m 31-12-2022 AUMC, lokatie AMC s.denuil@amsterdamumc.nl
Juul Tegels 01-04-2021 t/m 01-04-2022 Zuyderland MC Heerlen juultegels@gmail.com