nederlandse vereniging voor traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

 

T +31 (0)343 - 51 18 51

Fellows

De huidige Fellows zijn momenteel werkzaam

Titel Periode Fellowship Ziekenhuis Email adres
Rayner Maayen 01-09-2018 t/m 01-09-2019 Royal London Hospital raynermaayen@gmail.com
Georgios Giannakopoulos 01-06-2018 t/m 01-06-2020 VU Medisch Centrum Amsterdam gf.giannakopoulos@gmail.com
R. Buijsman 01-11-2018 t/m 01-11-2019 Amsterdam UMC, locatie AMC renebuysman@gmail.com
K. Hartholt 01-07-2018 t/m 01-07-2019 Reinier de Graaf Groep Delft k.hartholt@rdgg.nl
Tomek Nosewicz 10-10-2018 t/m 01-10-2020 Amsterdam UMC, locatie AMC t.nosewicz@gmail.com
Kees Broertjes 01-08-2018 t/m 31-07-2019 Spaarne Gasthuis Hoofddorp kees.broertjes@gmail.com
Joost ten Brinke 01-01-2019 t/m 31-12-2020 St Antonius N'gein / Universitair Medisch Centrum Utrecht joost_ten_brinke@hotmail.com
Jeroen Donker 01-01-2019 t/m 01-01-2020 Amphia Ziekenhuis jeroendonker@yahoo.com
Max Meeuwis 01-01-2019 t/m 31-12-2019 ETZ Tilburg m.a.meeuwis@me.com
Philip Schormans 01-07-2018 t/m 01-07-2020 Maastricht Universitair Medisch Centrum P.M.J.Schormans@gmail.com
Benjamin Emmink 01-04-2019 t/m 01-04-2020 Haaglanden MC, lokatie Westeinde bemmink@yahoo.com
Erik Hermans 03-07-2017 t/m 03-07-2019 RadboudUMC Nijmegen Erik.Hermans@radboudumc.nl
Roderick Wouters 01-03-2018 t/m 01-03-2020 UMCG pcrwouters@gmail.com
Sarah Woltz 23-06-2018 t/m 01-01-2020 NoordWest Ziekenhuisgroep sarahwoltz@hotmail.com