nederlandse vereniging voor traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

 

T +31 (0)343 - 51 18 51

Fellows

De huidige Fellows zijn momenteel werkzaam

Titel Periode Fellowship Ziekenhuis Email adres
R. Buijsman 01-11-2018 t/m 01-11-2019 Amsterdam UMC, locatie AMC renebuysman@gmail.com
K. Hartholt 01-07-2018 t/m 01-07-2019 Reinier de Graaf Groep Delft k.hartholt@rdgg.nl
Tomek Nosewicz 10-10-2018 t/m 01-10-2020 Amsterdam UMC, locatie AMC t.nosewicz@gmail.com
Kees Broertjes 01-08-2018 t/m 31-07-2019 Spaarne Gasthuis Hoofddorp kees.broertjes@gmail.com
Joost ten Brinke 01-01-2019 t/m 31-12-2020 St Antonius N'gein / Universitair Medisch Centrum Utrecht joost_ten_brinke@hotmail.com
Max Meeuwis 01-01-2019 t/m 31-12-2019 ETZ Tilburg m.a.meeuwis@me.com
Philip Schormans 01-07-2018 t/m 01-07-2020 Maastricht Universitair Medisch Centrum P.M.J.Schormans@gmail.com
Benjamin Emmink 01-04-2019 t/m 01-04-2020 Haaglanden MC, lokatie Westeinde bemmink@yahoo.com
Maurice Engelen 01-02-2019 t/m 01-02-2020 Universitair Medisch Centrum Utrecht mphjengelen@gmail.com
Karel Klop 01-05-2019 t/m 01-05-2021 Haga Ziekenhuis/ErasmusMC karelklop@gmail.com