Nederlandse Vereniging voor Traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

Helicopter

Fellows

De huidige Fellows zijn momenteel werkzaam
Titel Periode Fellowship Ziekenhuis Email adres
E. de Vries 01-01-2020 t/m 31-12-2020 Universitair Medisch Centrum Utrecht E.N.deVries-21@umcutrecht.nl
Erik Tanis 06-01-2020 t/m 06-01-2021 Noordwest Ziekenhuisgroep e.tanis@nwz.nl
R. Buijsman 01-11-2018 t/m 01-11-2019 Amsterdam UMC, locatie AMC renebuysman@gmail.com
Suzan Beerekamp 01-07-2020 t/m 30-06-2022 MST Enschede suzanbeerekamp@me.com
K. Hartholt 01-07-2018 t/m 01-07-2019 Reinier de Graaf Groep Delft k.hartholt@rdgg.nl
Tomek Nosewicz 10-10-2018 t/m 01-10-2020 Amsterdam UMC, locatie AMC t.nosewicz@gmail.com
Kees Broertjes 01-11-2019 t/m 01-11-2020 Franciscus Gasthuis Rotterdam kees.broertjes@gmail.com
Joost ten Brinke 01-01-2019 t/m 31-12-2020 St Antonius N'gein / Universitair Medisch Centrum Utrecht joost_ten_brinke@hotmail.com
Max Meeuwis 01-01-2019 t/m 31-12-2019 ETZ Tilburg m.a.meeuwis@me.com
Philip Schormans 01-07-2018 t/m 01-07-2020 Maastricht Universitair Medisch Centrum P.M.J.Schormans@gmail.com
Benjamin Emmink 01-04-2019 t/m 01-04-2020 Haaglanden MC, lokatie Westeinde bemmink@yahoo.com
Karel Klop 01-05-2019 t/m 01-05-2021 Haga Ziekenhuis/ErasmusMC karelklop@gmail.com
Roderick Wouters 01-03-2018 UMCG pcrwouters@gmail.com
Sarah Woltz 23-06-2018 t/m 01-01-2020 NoordWest Ziekenhuisgroep sarahwoltz@hotmail.com
Georgios Giannakopoulos 01-06-2018 t/m 01-06-2020 VU Medisch Centrum Amsterdam gf.giannakopoulos@gmail.com
Erik Hermans 03-07-2017 t/m 03-07-2019 RadboudUMC Nijmegen Erik.Hermans@radboudumc.nl
Tjibbe Gardenbroek 01-07-2019 t/m 01-07-2020 OLVG Amsterdam tjgardenbroek@gmail.com