Nederlandse Vereniging voor Traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

Helicopter

Differentianten

De huidige Differentianten zijn momenteel werkzaam
Titel Periode Ziekenhuis Email adres
Diederick van Hove 12-03-2018 t/m 02-06-2020 ErasmusMC / Maasstad Ziekenhuis diedvanhove@hotmail.com
Marijn Koeter 13-01-2020 t/m 31-12-2020 MUMC & Catharina ZH marijnkoeter@gmail.com
Paul Johannesma 01-01-2019 t/m 31-12-2020 St. Antonius ZH / UMCUtrecht johannesma.pc@gmail.com
Jasper van der Slegt 01-01-2019 t/m 31-12-2020 Amphia Breda/ErasmusMC jvanderslegt@gmail.com
Maurits Graafland 01-01-2019 t/m 31-01-2021 Albert Schweitzerziekenhuis/AMC maurits.graafland@gmail.com
Sjoerd den Uil 01-01-2019 t/m 01-02-2021 Amsterdam UMC, lokatie VUMC sjoerduil@gmail.com
Frans Jasper Wijdicks 01-02-2020 t/m 01-02-2021 UMCU/Diakonessehuis Utrecht F.J.G.Wijdicks@umcutrecht.nl
Juul Tegels 01-04-2019 t/m 01-04-2021 MUMC / Zuyderland ZH juultegels@gmail.com
Lucas Timmermans 01-03-2019 t/m 01-06-2021 ErasmusMC/Maasstad ZH lucastimmermans@gmail.com
Matthijs ter Horst 01-01-2019 t/m 01-07-2021 MCLeeuwarden/UMCG & Tijgerberg Hospital ZA matthijsth@gmail.com
Frank Hoexum 01-08-2019 t/m 21-12-2021 DijklanderZH Hoorn/Amsterdam UMC, lokatie VUMC f.hoexum@westfriesgasthuis.nl
Nikki Buijs 01-10-2019 t/m 31-12-2021 Amsterdam UMC, lokatie VUMC buijsnikki@hotmail.com
Matthijs van Gool 01-01-2020 t/m 31-12-2021 MUMC / Zuyderland ZH matthijs.van.gool@mumc.nl
Steven Strang 01-01-2020 t/m 31-12-2021 Canisius Wilhelmina ZH / Radboud UMC sgstrang@live.nl
Luc Heijnen 01-07-2020 t/m 01-01-2022 Amsterdam UMC, locatie VU - NWZ Alkmaar heijnenluc@gmail.com
A.A. Wijkmans 01-01-2020 t/m 01-01-2022 UMCG a.a.wijkmans@umcg.nl
Laurien Waaijer 01-11-2020 t/m 31-08-2022 MaasstadZH - UMCU - St AntoniusZH