Nederlandse Vereniging voor Traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

Helicopter

Differentianten

De huidige Differentianten zijn momenteel werkzaam
Titel Periode Ziekenhuis Email adres
Lucas Timmermans 01-03-2019 t/m 01-06-2021 ErasmusMC/Maasstad ZH lucastimmermans@gmail.com
Frank Hoexum 01-08-2019 t/m 21-12-2021 DijklanderZH Hoorn/Amsterdam UMC, lokatie VUMC f.hoexum@westfriesgasthuis.nl
Nikki Buijs 01-10-2019 t/m 31-12-2021 Amsterdam UMC, lokatie VUMC buijsnikki@hotmail.com
Matthijs van Gool 01-01-2020 t/m 31-12-2021 MUMC / Zuyderland ZH matthijs.van.gool@mumc.nl
Steven Strang 01-01-2020 t/m 31-12-2021 Canisius Wilhelmina ZH / Radboud UMC sgstrang@live.nl
Luc Heijnen 01-07-2020 t/m 01-01-2022 Amsterdam UMC, locatie VU - NWZ Alkmaar heijnenluc@gmail.com
A.A. Wijkmans 01-01-2020 t/m 01-01-2022 UMCG a.a.wijkmans@umcg.nl
Simon Yauw 01-02-2020 t/m 26-03-2022 ZH Tygerberg & RadboudMC & Rijnstate simonyauw@gmail.com
Paul Johannesma 01-01-2020 t/m 31-03-2022 Gelre ZH / UMC Amsterdam (AMC) johannesma.pc@gmail.com
Dominique B. Buck 01-04-2020 t/m 31-05-2022 St. Antonius ZH/UMCUtrecht D.B.Buck-3@umcutrecht.nl
Steven Ferree 01-07-2020 t/m 01-07-2022 UMCU / Diakonessenhuis stevenferree@icloud.com
Sander Verhage 15-02-2020 t/m 01-07-2022 HMC Westeinde/ErasmusMC Rotterdam Sanverhage@hotmail.com
Laurien Waaijer 01-11-2020 t/m 31-08-2022 MaasstadZH - UMCU - St AntoniusZH
Dirk Schellekens 14-10-2019 t/m 03-09-2022 Maxima MC/MUMC/Maxima MC Dirk.Schellekens@mmc.nl
Kaij Treskes 01-07-2021 t/m 01-10-2023 Tygerberg Kaapstad/AdamUMC/OLVG kaij.treskes@gmail.com
Samantha Damude 01-01-2021 t/m 01-11-2023 UMCG/Martini/Isala sammiedamude@gmail.com