nederlandse vereniging voor traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

 

T +31 (0)343 - 51 18 51

Fellows

De huidige Fellows zijn momenteel werkzaam

Titel Periode Fellowship Ziekenhuis Email adres
Jeroen Bransen 05-08-2017 t/m 31-07-2018 Universitair Medisch Centrum Utrecht jeroenbransen@gmail.com
Stephanie Zielinski 01-10-2017 t/m 01-10-2018 Maasstad Ziekenhuis Rotterdam s.zielinski@erasmusmc.nl
Liesbeth E.A. Boonstra 01-05-2016 t/m 01-05-2018 Universitair Medisch Centrum Groningen eaboonstra@hotmail.com
Paul J. van Koperen 01-01-2016 t/m 01-01-2018 Diakonessenhuis Utrecht/UMCUtrecht p.j.vankoperen@umcutrecht.nl
C.M. Lameijer 01-09-2016 t/m 01-09-2018 VU Medisch Centrum Amsterdam c.lameijer@vumc.nl
H.P.A.M. Jeroen Poos 01-03-2016 t/m 01-03-2018 Universitair Medisch Centrum Groningen h.poos@umcg.nl
Jan Siert Reinders 01-10-2016 t/m 01-10-2018 Noordwest Ziekenhuisgroep Alkmaar jansiertkay@gmail.com
Pieter Boele van Hensbroek 01-01-2017 t/m 01-01-2018 Amphia Ziekenhuis Breda pieterbvh@yahoo.com
Willem Maarten Bosman 01-01-2017 t/m 31-12-2018 St Antonius Ziekenhuis Nieuwegein/UMCUtrecht wmbosman@gmail.com
Mark van Heijl 01-01-2017 t/m 01-01-2018 Academisch Medisch Centrum Amsterdam m.vanheijl@amc.nl
S.F.L. van Stigt 01-04-2017 t/m 01-03-2019 ETZ Tilburg s.vanstigt@etz.nl
Daphne van Embden 01-02-2017 t/m 01-02-2018 Royal London Hospital daphnevanembden@hotmail.com
Jillis Pol 01-11-2016 t/m 01-11-2018 Jeroen Bosch/UMC St. Radboud J.Pol@jbz.nl
Alexander Leijdesdorff 26-06-2017 t/m 26-06-2018 Liverpool Hospital Sydney alexleijdesdorff@gmail.com
Erik Hermans 03-07-2017 t/m 03-07-2019 RadboudUMC Nijmegen Erik.Hermans@radboudumc.nl